Probalance

Probalance
Probalance
Probalance
Probalance

LR sadece kozmetik ve makyaj ürünleri değil, gıda takviyesi de üretiyor. Probalance hapları ile vücudunuzun asit-baz dengesini koruyabilirsiniz. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğundan kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

Alkali beslenme – Probalance mineral hapları tok karna 3 x 4 tablet şeklinde alınır. Herkesin tepkisi “Çok değil mi?” oluyor. Hatta biz dozu söylesek de aklına yatmadığı için düşük doz içen çok kişi var. Ama yetişkinler için doğru kullanım budur ve bunun mantıklı bir açıklaması var:

Ürünün içeriğinde bulunan tüm etken maddeler yetişkin bir kişinin günlük alması gereken tüm miktarı karşılaycak şekilde düzenlenmiştir. Bunu etiketteki beslenme referans değeri yüzdelerinden de rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Aslında LR bir öğünde 4 tableti bir araya getirerek tek bir tablet halinde daha kompakt bir ürün yaratma teknolojisine sahiptir. Ancak bir ürünü ne kadar işlemden geçirirseniz, o ürünün doğallığı o kadar kaybolur. Bu nedenle tablet sayısı arttırılarak her bir etken maddenin günlük alım dozunun en optimum şekilde ayarlanması sağlanır.