Serbest Seçim

Serbest Seçim

Serbest Seçim
Serbest Seçim
Serbest Seçim
Serbest Seçim
Serbest Seçim

 Serbest Seçim – En az 85 TL

Serbest Seçim, adında da anlaşılacağı üzere aslında bir paket veya set değildir. Üye olmak için katalogdan kendinize en az 120 TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size 85 TL’ye indirimli olarak gelir. Ürün sayısında sınır yoktur. Kaç ürün alırsanız alın, hepsini indirimli fiyattan ödersiniz. Ne kadar ödeyeceğinizi bulmak için katalogdan ürünlerinizi seçip, toplam fiyatı en son hesap makinasıyla 1.4’e böldüğünüzde, ödeyeceğiniz toplam tutarı bulursunuz. Bu tutar en az 85 TL olmalıdır.

Serbest Seçim set ile LR’a üye olduğunuzda aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

  • LR Katalog (1 adet)
  • Fiyat Listesi
  • LR Pazarlama Planı
  • LR Şirket Tanıtımı
  • İş Ortağı Başvuru Formu (2 adet)

Bu paketi LR’ı iş olarak yapmak isteyenlerden ziyade, üye olarak kendine indirimli ürün almak isteyenler tercih eder. Seçilen ürünlerin toplam PW’si ne kadarsa onu kazanırsınız. Bu ürün sayısına göre 40 pw de olabilir, 400 pw de… Eğer iş olarak yapacaksanız kesinlikle İş Geliştirme Seti veya Tanıtım Seti ile üye olmanızı öneririm. Paket isimlerinize tıklarsanız nedenlerini detaylı şekilde anlattım.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yokur. Tüm paketlere ait ödeme seçeneklerini buraya tıklayarak görebilirsiniz

İLETİŞİM FORMU