İş Geliştirme Seti

İş Geliştirme Seti

İş Geliştirme Seti
İş Geliştirme Seti
İş Geliştirme Seti
İş Geliştirme Seti
İş Geliştirme Seti
İş Geliştirme Seti

İş Geliştirme Seti – 439 TL

Bu paket LR’ın en çok satan Aloe Vera ürünlerinden oluşmaktadır. 19 tane tam boy cilt bakım ürününü 677 TL yerine 439 TL’ye indirimli alabilirsiniz. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 70 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz. Setteki tüm ürünleri listesi şu şekilde:

 1. 1 adet Aloe Vera Acil Durum Spreyi (Aloe Vera Box Set)
 2. 1 adet Aloe Vera Konsantre (Aloe Vera Box Set)
 3. 1 adet Aloe Vera Propolis Krem (Aloe Vera Box Set)
 4. 1 adet Aloe Vera Thermo Losyon
 5. 1 adet Aloe Vera MSM Vücut Jeli
 6. 1 adet Aloe Vera El Kremi
 7. 1 adet Aloe Vera Krem Sabun
 8. 1 adet Aloe Vera Duş Jeli
 9. 1 adet Aloe Vera Hassas Cilt Kremi
 10. 1 adet Aloe Vera Vücut Losyonu
 11. 1 adet Aloe Vera Deo Roll-on
 12. 1 adet Aloe Vera Saç Kürü Spreyi
 13. 1 adet Aloe Vera Şampuan
 14. 1 adet Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri
 15. 1 adet Aloe Vera Yüz Peelingi
 16. 1 adet Aloe Vera Gündüz Kremi
 17. 1 adet Aloe Vera Dudak Koruyucu
 18. 1 adet Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem
 19. 1 adet Aloe Vera Hassas Diş Macunu
 20. 1 adet Aloe Vera Diş Macunu
 21. Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

İş Geliştirme Seti’nde aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

 • 3 adet LR Katalog
 • 1 adet İş Ortağı Fiyat Listesi
 • 1 adet Şirket Tanıtımı
 • 1 adet LR Pazarlama Planı
 • 1 adet İsim Listesi
 • 1 adet LR İş Klavuzu
 • 5 adet LR World
 • 6 adet İş Ortağı Başvuru Formu

Özellikle LR’ı iş olarak yapmak isteyen kişilere bu seti öneriyoruz. Bunun bir kaç sebebi var:

 • LR’dan sadece 3-4 ürün alarak bir markanın tüm ürünlerinin kalitesi hakkında fikriniz olamaz. Ne kadar çok ürün denerseniz, o kadar memnuniyetiniz artar. En güzel satış, kendi deneyiminizi anlatarak olur. Elinizde sadece katalogla gittiğinizde ne kadar ciddiye alınırsınız bir de onu düşünün…
 • Arkadaşlarınıza LR’ı anlatırken sunum kabiliyetiniz artar. Daha çok ürün, göze daha çok hitap eder. Arkadaşlarınız ürünleri görme, dokunma, koklama, hisseteme şansı bulurlar. Üyelik görüşmenizin olumlu sonuçlanma ihtimali artar.
 • Zaten ürünleri indirimli alıyorsunuz. Bunların hepsini kullanmak yerine bir kısmını katalog fiyatından satar, para kazanırsınız. Daha da önemlisi, üye olduktan sonra bu ürünleri elinizden çıkarmak için kendinizi motive edersiniz. 3-4 tane ürün alırsanız satış yapamadığınızda hemen demotive olur bırakırsınız.
 • Bu paket size 250 puan kazandırır. Bu rakam en düşük paketin neredeyse 5 katıdır. Siz de arkadaşlarınızı bu paketle üye yapabilirseniz her birinden 250 puan kazanırsınız. Puanlarınız ay sonunda toplanır, şirketten çok yüksek prim alırsınız.
 • Özellikle ilk başlarda ürünleri bilmediğiniz için sipariş toplamakta zorlanabilirsiniz. Kimse koklamadan parfüm almak istemez ve birbirinden farklı parfüm numuneleriyle hemen ilk siparişlerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yokur. Ancak eğer LR’dan para kazanmayı hedefliyorsanız benim tavsiyem bu paketle üye olmanızdır. Bu paketle başlayanların LR’da çok daha hızlı yükseldikleri ve çok daha iyi para kazandıkları herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Sadece bu pakete özel olarak peşin fiyatına 3 taksitle ödeme yapmanız da mümkün. Tüm paketlere ait ödeme seçeneklerini buraya tıklayarakgörebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU