Bilimsel Kurul

Bilimsel Kurul

Değerli bir dialog

Lider bilim adamları ile gerçekleştirilen kapsamlı bilgi alışverişi sayesinde, ürünlerimizi üretirken araştırma ve geliştirme çalışmalarında elde edilen en yeni bulguları daima uygulayabiliyoruz.

scientific advisory board seal en

Bilimsel Kurulumuz (Prof. Kerscher, Prof. Clancy, Dr. Voss) yenilikçi ham madde araştırma faaliyetlerinin, analiz ve incelemelerin profesyonelce ve sürdürülebilir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Böylece, araştırma uzmanları ve bilim adamlarından oluşan bir uzman ekip LR ürünlerinin mükemmelleştirilmesi üzerinde büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Bilimsel Kurul LR’ı aşağıdaki alanlarda destekler:

  1. Yenilikçi ham maddelerin en yeni bilimsel standarda göre seçilmesi ve değerlendirilmesi
  2. Konseptlerin en yeni geliştirme sonuçları esas alınarak bilimsel olarak tasarlanması
  3. Bilimsel analiz, fonksiyon incelemeleri ve ekspertizlerin planlanması ve gerçekleştirilmesi
  4. Yeni iş alanlarının tanımlanması

Bilimsel Kurul’daki harici uzmanlarımız:

  • Prof. Dr. Robert Llewellyn Clancy: Avustralya Newcastle Üniversitesi'nde immünoloji ve mikrobiyoloji profesörü (emekli). Probiyotik uzmanı ağırlıklı araştırma alanı bağırsak.
  • Prof. Dr. Martina Kerscher: Hamburg Üniversitesi'in uluslararası alanda tanınan bilim insanı ve Almanya'nın ilk ve tek kozmetik bilimleri profesörü.
  • Dr. Werner Voss: Münster şehrindeki Dermatest GmbH Medical Research Company'nin kurucusu ve yöneticisi. Dermatoloji, alerji, veneroloji ve çevre sağlığı uzmanı

Ürün geliştirme alanındaki kendi uzmanlarımız:

  • Bayan Sabine Larsen-Vefring, gıda takviyesi ürünleri geliştirme bölümü müdürü, IASC yönetim kurulunun ilk ve tek Avrupalı üyesi.
  • Dr. Raimund Lierhammer, cilt bakım ürünleri geliştirme bölümü müdürü, Microsilver ve Nanogold kozmetik ürünlerinin geliştiricisi.
 LR bağımsız iş ortağı Burcu Ekşi,nin sayfasında bulunmaktasınız. Bu sayfa Lr Health & Beauty Systems,in resmi web sayfası değildir.