Ben ve İş Ortaklarım

Ben ve İş Ortaklarım

Ben ve İş Ortaklarım
Ben ve İş Ortaklarım
Ben ve İş Ortaklarım
Ben ve İş Ortaklarım
Ben ve İş Ortaklarım
Ben ve İş Ortaklarım
Ben ve İş Ortaklarım

1979 Antalya doğumluyum. Akev kolejinden sonra Dokuz eylül üniversitesi işletme ardından emlak ve emlak yönetimi bölümlerinden mezun oldum.

Evliyim Kuzey isminde bir  oğlum var. Lr,ın bir yıllık iş ortağıyım. Lr ürünleri ile tanışmam arkadaşım Hilal Bağdatlıoğlu Özen sayesinde oldu. Daha önce bir çok defa gittiğim cilt uzmanlarının verdiği krem vs uygulamalarda geçmez dedikleri yüzümdeki yoğun doğum ve güneş lekeleri  Lr ile bir bucuk ayda geçince önce yakın birkaç arkadaşım yüzümdeki değişikliği fark ederek ürün almak istediler. Önce yakın çevremde olan arkadaşlarım kendileri için ürün alıp  Lr iş ortağım oldu.

Ama ben hala lr network marketing iş olarak görmüyordum.  Kendi adıma bahanelerim çoktu çocuğum küçük dedim, acil paraya ihtiyacım yok dedim. O esnada benimle birlikte iş ortağı olan arkadaşlarımın her ayın 15,inde Lr ürünleri satarak yada üye yaparak sattığı setlerden gelen  primlerinin hesaplarına yattığını, bu işten ciddi para kazandıklarını görünce bende nisan 2015 itibari ile bu işi en iyi şekilde  yapmaya kararımı vermiştim. 

Ardından Lr,ın her yıl mayıs ve kasım aylarında düzenlenen kampına katıldım.  İlk gittiğim kampta tüm Türkiye,den sadece 24 kişiydik. Kampta network marketing  ve LR,ın yüzlerce ürünü hakkında ilgili kişilerden  daha fazla bilgi alma imkanım oldu ve bunun yüzyılın mesleği olduğunu anladım.

Lr,ın Alman markası olması ve ürünlerin DERMATEST onaylı olması da benim için çok  önemli bir faktör oldu.

İşimizin özü iş ortağı olan arkadaşlarımızın kendi çevrelerini iş ortağı yaparak ekip kurmak. Ben harika bir ekibin mensubuyum ekibimiz her gün yeni iş ortağı arkadaşlarla büyümektedir. Network de doğru ekip ve doğru lider ile çalışmak çok önemli.

Benim çalışma prensibim direk kendime bağlı iş ortaklarım için ekiplerini kurup kendileri lider olana kadar iş görüşmelerinde her konuda yardımcı  oluyorum .  

Ayrıca iş ortaklarımıza özel tüm ürün ve sistem bilgilerinin olduğu sosyal medyadaki (facebook) kapalı gruplarımızdaki bilgi ve belgelerle destekliyoruz.  Ortak soru cevap şeklinde tüm liderlerle bilgi paylaşımında bulunmasını sağlıyorum . Böylelikle iş ortaklarımız hiç zorlanmadan ekiplerini kurup kazanmaya başlıyorlar.

LR kendi ekibimi kurduktan sonra bana son model bir araç tahsis etti ki sadece yakıt ve trafik cezalarını :) kendim ödüyorum. Ayrıca her ayın onbeşinde  hatırı sayılır bir prim hesabıma yatıyor. 

 

İş ortağımız olmak birlikte başarmak bu şahane ekibin bir parçası olmak ve kendi ekibinizi kurmak için destek   isterseniz  İletişim Formu  doldurmanız halinde ,en kısa zamanda size dönüş yapıp Lr hakkında bilgi verilir.

 

http://www.burcueksi.com  LR İş ortağının web sayfasında bulunmaktasınız. Bu web sayfası LR Health & Beauty Systems’ın resmi web sayfası değildir ve içeriği LR Health & Beauty Systems’ı bağlamaz.