LR Üyelik Paketleri Ödeme Yöntemleri

LR Üyelik Paketleri Ödeme Yöntemleri

LR’a üye olurken ilk siparişinizi vermeniz gerekir. Sadece aldığınız ürünlerin geliş fiyatını ödersiniz. Herhangi bir kayıt ücreti yoktur (Türkiye’deki doğrudan satış şirketlerinin kayıt ücreti alması kanunen yasaktır).

Geliş fiyatından en az 99 TL’lik ürün seçerek, 249 TL’lik tanıtım paketiyle veya 439 TL’lik iş geliştirme paketiyle üye olunabilir. Hazır paketlerdeki ürünleri değiştirilemez ancak ürün eklenebilir.

Üyelik paketleri aşağıdaki şekilerde ödenebilir:

# Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır)

# Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır)

# EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun sponsor tarafından üye başvuru formuyla birlikte order.tr@lrworld.com adresine yollanması gerekir).

# Şirket merkezine kredi kartı (Şirket kişiyi LR resmi çağrı merkezi telefonu olan 444 12 61’den arar, kart bilgilerini telefonda ister ve ödemeyi alır. Kart bilgileri şirkette saklanmaz. Paket veya ürünlerin toplam puan değeri (pw) 200’ü geçerse anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.)

# Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme (Kişinin kart bilgileri istenir. Sponsor olan kişi LR resmi web sitesinde hesabı altındaki online kayıt formu doldururken kart bilgileri girerek ödemeyi yapar. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

İLETİŞİM FORMU