LR İş Sistemi İşleyişi

LR İş Sistemi İşleyişi

İŞ SİSTEMİ HAKKINDA

1985 yılında Almanya – Ahlen’de alışılmadık bir iş fikrinin ilk temelleri atıldı.

Bu iş fikri yüksek kaliteli parfüm, kozmetik ve bakım ürünlerini doğrudan satış yoluyla cazip fiyatlara sunarak, önce müşteri cezbetme ve sonra bu müşterileri hızlı bir biçimde dağıtım ortakları yapmaktı.

Bu sıradışı iş fikriyle çalışmaya başlayan LR sade ürün yelpazesini büyüterek daha geniş, geliştirilmiş ve mükemmel bir ürün portföyüne sahip oldu. Önceleri sadece bölgesel bir işletmeyken, Almanyada Pazar lideri konumuna yükseldi ve başka ülkelerde atılımlar yapmaya başlayarak LR Health & Beauty adını uluslararası bir marka haline getirdi.

ÜRÜNLER HAKKINDA

 

 • LR yüksek kaliteli kozmetik , cilt bakımı, parfüm ve gıda takviyesi ürünleri Almanya'da üretiliyor ve T.C. Sağlık Bakanlığı izniyle Türkiye'ye geliyor.

 

 • Günlük kullanıma uygun cilt bakımı ürünlerinin yanısıra, çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici ürünleri var. Bunlar, Aloe Vera gibi doğal içerikleri sayesinde en sık rastlanan egzama, sedef, sivilceler, varis, güneş lekeleri, doğum lekeleri gibi rahatsızlıklara iyi geliyor.

 

 • LR ürünlerinde zararlı kimyasal maddeler kullanmaktan kaçınıyor. Örneğin günlük makyaj serisindeki pudralı ürünlerde paraben,talk pudrası, silikon, sentetik yağlar gibi kimyasallar kullanmıyor.

 

 • Parfümlerinde hayvansal içerikler kullanmıyor ve astım hastaları parfümlerini kullanabiliyor.

 

 • Diğer kozmetik firmalarından farklı olarak gıda takviyesi ürünleri de var. Bunlar hem bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Hem de çeşitli rahatsızlıkların tedavisine içeriden destek veriyor.

 

 • Kısacası LR hem güzellik ürünleri, hem de sağlık ürünleri üreten bir firma. Bundan dolayı LR iş ortakları (üyeler) ürün içeriklerini, ne işe yaradıklarını çok iyi öğrenip müşterimize ürün tavsiye ediyoruz. Müşteri profilimiz hem sağlıklı ürünler kullanmak, hem de sağlığına kavuşmak isteyen bireylerdir.

ÜYELİK (İŞ ORTAKLIĞI)  VE SİPARİŞ KOŞULLARI HAKKINDA

 • LR' da üyelik "iş ortağı" olarak adlandırılır. LR'a üye olduğunuz zaman LR "Bağımsız İş Ortağı" olmuş olursunuz.  
 • LR üyeliği (iş ortaklığı) daha önce iş ortağı olmuş Bağımsız İş ortakları üzerinden yapılır.
 • LR  prensip olarak "Ürünleri ilk siz deneyin, kendiniz kullanın, memnun kalırsanız çevrenize tavsiye edersiniz" ilkesini benimser. Bundan dolayı üye olurken ilk şiparişinizi vermenizi ister.  %40 indirimli fiyatlarla en az 85 TL olacak şekilde ürünlerinizi seçerek ilk siparişinizi verirsiniz ve bu şekilde  LR'a üye olabilirsiniz.
 • Bir kere üye olduktan ve ürünlerinizi aldıktan sonra bir daha sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.
 • Diğer şirketlerden farklı olarak LR'da açık hesap sistemi de yoktur. Yani ürünleri alıp, parasını 15 gün sonra ödemek söz konusu değildir. Şirket peşin çalışır. Sipariş ettiğiniz ürünleri alabilmek için ürünlerin parasını şirkete ödemeden ürünleri alamazsınız. EFT/Havale, şirket merkezine kredi kartı, kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriniz mevcuttur.
 • En az sipariş tutarı 50 TL'dir. 100 TL'ye kadar 7 TL kargo ücreti standarttır, 100 TL'den sonra kargo ücreti alınmaz. Kapıda ödemlerde 5 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır.
 • Şirkete borçlanma diye bir şey söz konusu olmadığı için, üstünüzdeki kişiler sizden habersiz sizin hesabınızla sipariş veremez. Verse bile ürünleri alacak kişi sadece parasını öderse ürünleri alabileceği için şirkete borçlanmazsınız. Borç söz konusu olmadığı için istediğiniz zaman üyelikten ayrılırsınız. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz kendi kendine iptal olur.
 • Üye olduktan sonra müşteri ve satıcı diye bir ayrım yoktur. Aynı hesapla ister müşteri olarak kendinize indirimli ürün almaya devam ederseniz, isterseniz iş olarak çevrenize tanıtır, satış yapar, ekip kurarak para kazanırsınız. 

KAZANÇ SİSTEMİ HAKKINDA

 • LR'a üye olarak LR iş ortağı olursunuz ve ürünleri indirimli almağa başlarsınız. Satış yapmak isterseniz %40 kar oranı vardır. Yani 100 liraya alırsınız, 140 liraya satarsınız, 40 lirası sizin net karınızdır. Bu oran her üründe aynıdır.
 • Aylık olarak satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz sadece müşteri olarak kalabilir ve indirimli olarak ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.
 • LR ürünlerini arkadaşlarınıza, aile bireylerinize ve meslektaşlarınıza satmak yerine bu kişilere de LR iş ortağı olmalarını ve fırsatlardan faydalanmayı teklif edebilirsiniz. Eğer yeni iş ortakları kazanıp bir ekip kurarsanız, LR işinizdeki kariyer basamaklarında ilerleme şansınızı daha çok artırırsınız. Ekibiniz ne kadar büyürse, satış hacminiz de artacağından, alacağınız prim de sürekli artar.
 • LR prime ek olarak bir ekip kurduğunuzda, belirlenen puan hedeflerine ulaşabilmeniz halinde, size yaşam kalitenizi yükseltecek ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak hediyeler verir. Tablet, cep telefonu, seyehatler gibi hediyelerin yanında şirketin belirlediği kalifikasyona ulaştığınızda sıfır km Opel Corsa şirket aracı alırsınız. Şirket ayrıca sizi Almanya'ya fabrika gezisine ve eğitime gönderir.

 • LR ürünleri yada iş fikri ile ilgileniyorsanız LR üye olarak ücretsiz LR iş koçluğu desteğinden yararlanıp ürünleri indirimli alabilir veya %40 karla ürün satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, iş fikri veya üyelik koşulları hakkında bilgi almak için BİZE ULAŞIN  Telefon: 507 821 45 41
İLETİŞİM FORMU
 LR bağımsız iş ortağı Burcu Ekşi,nin sayfasında bulunmaktasınız. Bu sayfa Lr Health & Beauty Systems,in resmi web sayfası değildir.