Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)

Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)
Body Mission (Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız.)

Farklı tatların çeşitliliği

Body Mission – Hayalinizdeki kiloya giden yoldaki en büyük yardımcınız. Farklı tatlara ve geniş bir tarif yelpazesine sahip olan konsept motivasyonunuzu en yüksek seviyede tutmaya yardım edecek. Ayrıca, çok kısa sürede hazırlayabileceğiniz öğünler kolayca günlük yaşantınıza uyum sağlayacak.

logo
body-mission-box

Body Mission

Bir kutu, birçok seçenek: Body Mission’nın içeriğini kişisel tercihinize göre yapılandırabiliriniz. Çorbalar ve Shakerler – tatlı, tuzlu, meyveli gibi her birinin farklı tatları mevcuttur. Aynı zamanda paket içeriğinde pratik diyet arkadaşınız olan kişisel zayıflama koçunuza ulaşabileceğiniz bir kod bulunmaktadır.

shakes

Shakeler

Karıştırın! Kremamsı, lezzetli ve süper hızlı: Figuactive Shakeler tam bir öğün yerine geçerek gerekli tüm besin maddelerini sağlar. Latte-Macchiato, Çilek-Muz veya Vanilya aromalı shakeler özellikle sabah ve akşam saatlerinde mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

suppe

Çorbalar

Sıcak ve rahatlatıcı! Figuactive çorbalar benzersiz tatlarıyla içinizi ısıtacak: ferahlatan Akdeniz Usulü Domates Çorbası, egzotik Hint Usulü Sebze Çorbası veya baharatlı Patates Çorbası Auberge

tee-protein-shake

Diyet Destekçileriniz

Tüm Body Mission Setleri ile birlikte kullanabileceğiniz etkin destekçiler: Protein Drink sporunuza eşlik edecek mükemmel bir destekçidir. Ayrıca Figuactive Karışık Bitki çayı ile akşamların keyfini daha rahat çıkartabilirsiniz. ProBalance ise diyetiniz boyunca tüm önemli besin maddelerini size sağlar.

  • Figuactive Karışık Bitki Çayı
  • Figuactive Protein Drink
  • ProBalance

Figuactive ürünleri az kalorili diyet uygulaması sırasında günde iki öğünün yerini alarak kilo verilmesine yardımcı olur.

Figuactive ürünleri az kalorili diyet uygulaması sırasında günde bir öğünün yerini alarak kilo verdikten sonra verilen kilonun korunmasına yardımcı olur.

LR Figuactive ürünleri nasıl hazırlanır?

 

LR’ın kilo kontrolü sağlayan 28 Günlük Body Mission Flexi Seti‘ni satın aldığınızda, içerisinden çıkan toz halindeki Figuactive ürünlerini hazırlamak çok kolaydır. Ürünün çeşidiğine göre su veya sütle karıştırarak hazırlayıp hemen tüketebilirsiniz.

28 Günlük Body Mission programı yerine Figuactive ürünlerini ayrı ayrı satın alarak da kendi diyet programınızı oluşturabilir veya kilonuzu korumak için kişisel tercihlerinize göre ürünleri tüketebilirsiniz.

LR Figuactive Çorbalar nasıl hazırlanır?

4 yemek kaşığı (57 g) tozu 300 ml sıcak su ile karıştırın. Figuactive Çorba‘yı karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz. Ve öğle veya akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz.

LR Figuactive Shakeler nasıl hazırlanır?

3 yemek kaşığı (28 g) tozu 250 ml az yağlı (%1,5 yağ) ve laktozsuz süt ile karıştırın. Figuactive Shake‘i karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz.

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır?

Figuactive Protein Drink‘in ölçek kaşığı kutu içerisinden çıkmaktadır. Günde 1 ölçek (12,5 g toz) toz ürünü 125 ml az yağlı süt (% 1,5 yağ) veya 100 ml su ile karıştırın. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.

Figuactive Karışık Bitki Çayı nasıl hazırlanır?

1-2 silme çay kaşığı kadar Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı büyükçe bir kap içine koyup sıcak suyla (yaklaşık 200 ml) kaynatın, 5-7 dakika ağzı kapalı şekilde bekletin ve ardından süzün. Günde 3-4 kez tüketebilirsiniz.

28 Günlük Body Mission Flexi Seti veya Figuactive ürünlerini sipariş vererek sağlıklı bir diyete başlamak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 

 

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set nasıl kullanılır?

LR’ın diyet ve kilo kontrolü sağlayan Figuactive ürünlerinden oluşan 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘i nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu yazı tam size göre!

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set size 28 gün boyunca uygulayabileceğiniz bir diyet programı ve öğünler sunar. Setteki Figuactive ürünleri hem sağlık bir şekilde kilo vermenizi, hemde vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri almanızı sağlar. Böylece her gün ne yiyeceğinizi düşünmeden, kolay ama disiplinli bir diyet yapmış olursunuz.

Ana Öğünler

Öncelikle setimizin içerisindeki ürünlerin ne işe yaradığını anlatalım. LR 28 Günlük Body Mission konseptinde günlük 3 öğünden 2’sinin yerine geçen Figuactive Shake ve Figuactive Çorbalar bulunur. Damak zevkiniz ve hayat tarzınıza göre paketinizi alırken 5 adet ürünseçebilirsiniz (Örnek: 3 adet çorba, 2 adet shake gibi). Yine damak zevkinize göre sabah shake, öğlen çorba içebilirsiniz. Üçüncü öğününüzde ise kendi seçtiğiniz düşük kalorili bir yemek yiyebilirsiniz.

Paketinizi seçerken damak tadınıza uygun olan çorba ve shake seçeneklerinden dilediklerinizi tercih edebilirsiniz:

– Çilek Muz Aromalı Shake
– Figuactive Latte Macchiato Aromalı Shake
– Figuactive Vanilya Aromalı Shake
– Figuactive Patates Çorbası Auberge
– Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası
– Figuactive Hint Usülü Sebze Çorbası

Ara öğünler ve diyet yardımcıları

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘te iki ana öğünün dışında kilo vermenizi hızlandıracak yardımcı ürünler bulunur. Setle birlikte gelen ürünler şunlardır:

Figuactive Protein Drink: Değerli proteinler kas
kütlenizi korur. Yağ yakımını arttırır.
ProBalance: Deasidifikasyon için alkali mineraller içerir. Daha hızlı yağ yakımı sağlar ve dokuları şekillendirir.
Figuactive Karışık Bitki Çayı: Eliminasyon ve metabolizma temizliğini destekler. Açlık ataklarını bastırır. Ruh halinizi ve zindeliğinizi arttırır.

Örnek diyet programı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘i aldıktan sonra hangi öğünde ne yiyeceğinize kendinize karar verebilirsiniz. Biz yine de size örnek bir diyet programı göstermek isteriz:

Sabah: Figuactive Latte Macchiato Aromalı Shake (Shakeler tatlı olduğundan sabah kahvaltısında çorbaya göre daha çok tercih edilebilir.) + Probalance 2 Kapsül

Ara öğün: Figuactive Karışık Bitki Çayı (Özel bitki kombinasyonu vücuttaki ödemin atılmasına ve böbrek fonksiyonuna destek olarak detoks etkisi sağlar. Ayrıca bol su için (günde 2-3 litre).)

Öğlen: “Öğle yemeği için biraz sıcak bir yemek istiyorum” Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası tercih edebilirsiniz.

Ara öğün: LR Fiber Boost3 (Zengin lif ve krom içeriğiyle kendinizi iyi ve tok hissetmenizi sağlar, mevcut kilonuzun korunmasına yardımcı olur. Bu pakette bulunmamaktadır, LR’dan ayrıca satın almanız gerekir)

Akşam: Taze hazırlanmış bir yemek + Probalance 2 Kapsül

Ara öğün: Figuactive Protein Drink (Protein eksikliğinden kaynaklanan kas kütlesi kaybını önlemek için kullanabilirsiniz. Özellikle akşam yatmadan önce kullanırsanız yağ yakım oranını artırır.)

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set siparişi vererek sağlıklı bir diyete başlamak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 

 

 

LR Figuactive Protein Drink – Diyet ve kilo kontrolü

Diyet yaparak kilo vermeyi hedefleyen kişiler için Figuactive Protein Drink kas sistemini desteklemeye yardımcı olur. Figuactive Protein İçeceği 5 farklı kaynaktan gelen protein karışımını içerir ve diyet sırasında bile kıymetli kas kütlesini korur.

Figuactive Protein Drink içeriğindeki kıymetli proteinler ve diğer besin maddeleri kas sisteminin gelişimini destekler. Bu ürünün kullanılması bir yandan kas sisteminin gelişimine katkıda bulunurken yağ yakımını hızlandırır. İçeriğindeki magnezyum ve B6 vitamini sayesinde benzersiz Figuactive Protein Drink protein değerlerinize katkı sağlar.

Figuactive Protein Drink ayrıca spor yaparken kaslara destek niteliğinde takviye sağlar. Kötü değerler gösteren, protein ihtiyacı artmış yaşlı kişiler için gıda takviyesi olarak kullanılması önerilir.

Figuactive Protein Drink Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır. İçeriğindeki proteinler kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Bu proteinler kas kütlesinin gelişimine yardımcı olur. Magnezyum normal protein sentezine ve kas fonksiyonlarının sürdürülmesine katkı sağlar.
B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasını destekler.

Figuactive Protein Drink’in özellikleri

– 5 yüksek kaliteli kaynaktan ek protein sağlar
– Kasların bozulmasını engeller ve böylece uzun vadede kilonuzun korunmasına yardımcı olur
– Gece yağ yakım oranını arttırır.
– Zayıflamayı destekler

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır?

Günde 1 ölçek (12,5 g toz) toz ürünü 125 ml az yağlı süt (% 1,5 yağ) veya 100 ml su ile karıştırın. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.

Eser miktarda gluten ve lupin kalıntısı içerebilir. Tüketmeden önce kutuyu çalkalayın. Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin. Kesinlikle dengeli ve zengin içerikli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda Figuactive programından Fiber Boost3 ve Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız Figuactive shakeveya Figuactive çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12siparişi vermektedir.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 gün boyunca kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız şu ürünümüze bir göz atın: LR 28 Günlük Body Mission

 

LR Figuactive Karışık Bitki Çayı – Diyet ve kilo kontrolü

 

LR Figuactive Karışık Bitki Çayı diyet yaparak kilo vermek isteyen veya yalnızca bilinçli, sağlıklı beslenmeye dikkat eden kişiler içindir. Yalnızca doğal ham maddeler içerir. Aynı zamanda kalorisi düşük bir sıvı kaynağıdır ve diyet süresince bol miktarda sıvı takviyesi sağlar.

Figuactive Karışık Bitki Çayı’nın özellikleri

– Böbrek fonksiyonlarını canlandırır (ısırgan yaprağı)
– Eliminasyonu destekler (roybos yaprağı)
– İştahı azaltır (maté yaprağı)
– Ödemi azaltır (limon otu)
– Yağ yakımına yardımcı olur (meyan kökü)
– Uyarır ve üretken olmanızı sağlar (yeşil çay)

Figuactive Karışık Bitki Çayı nasıl hazırlanır?

1-2 silme çay kaşığı kadar çayı büyükçe bir kap içine koyup sıcak suyla (yaklaşık 200 ml) kaynatın, 5-7 dakika ağzı kapalı şekilde bekletin ve ardından süzün. Günde 3-4 kez tüketebilirsiniz.

Alman Gıda Topluluğu (Deutsche Gesellschaft für Ernährung e.V.) günlük yaklaşık 1,5 litre su veya şekersiz çay içilmesini önerir. Dış hava sıcaklığına, yaptığınız işe ve her şeyden önce diyet sırasında bir miktar daha fazla su tüketmeniz önerilir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda Figuactiv serisindeki diğer ürünleri tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız ve müşterimiz Figuactive shake veya Figuactive çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12 sipariş vermektedir. Özellikle de ProBalance kusursuz bir diyet sürdürmenize destek olur, böylece asidik vücudumuzda yağ birikimine engel olur.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 gün boyunca kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız şu ürünümüze bir göz atın: LR 28 Günlük Body Mission

 

LR Figuactive Çorbalar – Diyet ve kilo kontrolü

LR Figuactive Çorbalar diyet yaparak kilo vermek isteyen veya hafif kaçamaklar yapsalar da kilolarını belli bir aralıkta tutmak isteyen kişiler içindir. Patates Çorbası „Auberge“Akdeniz Usulü Domates Çorbası ve Hint Usulü Körili Sebze Çorbası olmak üzere üç çeşidi vardır.

LR Figuactive Çorbalar kilo kontrollü bir beslenmeye yönelik ilgili vitaminler, eser elementler ve mineraller içeren tam nitelikli bir öğündür. Hazırlanması hızlı ve kolaydır. İlgili besin maddelerinin uzmanlarca diyete uyarlanması sonucu ortaya çıkan LR Figuactive Çorbalar, uzun bir zaman dilimi için öğün takviyesi sağlama amacına yöneliktir. Diyete uygun şekilde tasarlanmış karbonhidrat, protein ve yağ oranlarıyla bu öğün takviyesi çorba, bir yandan kilo vermeye destek olurken diğer yandan da katkı maddesi, laktoz ve gluten içermeden mineral ve vitamin takviyesi sağlar.

LR Figuactive Çorbalar nasıl hazırlanır?

4 yemek kaşığı (57 g) tozu 300 ml sıcak su ile karıştırın. Karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz. Ve öğle veya akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz.

Gerekli tüm besin maddelerini içeren Figuactive Çorba veya Figuactive shake‘i kişisel olarak hedeflediğiniz kiloya ulaşana kadar tüketmeye devam edebilirsiniz. Hatta istenen miktarda kilo verdikten sonra bile „kaçamak“ yaptıktan sonra öğünlerinizi Figuactive Shake veya Figuactive çorbayla doldurabilirsiniz.

Çorbalarımız yalnızca az kalorili bir diyetin parçası olarak kullanıldığında hedefinize destek olur. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Diğer gıdalar bu diyetin bir parçası olmalıdır. Kullanmadan önce çalkalayın.

Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kıza zamanda tüketin.

Diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya lütfen dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şekersiz çay tüketmeniz gereklidir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda Figuactive programından Fiber Boost3 ve Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız Figuactive shakeveya Figuactive çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12siparişi vermektedir.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 gün boyunca kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız şu ürünümüze bir göz atın: LR 28 Günlük Body Mission

 

 

LR Figuactive Shakeler – Diyet ve kilo kontrolü

LR Figuactive Shakeler diyet yaparak kilo vermek isteyen veyahafif kaçamaklar yapsalar da kilolarını belli bir aralıkta tutmak isteyen kişiler içindir. Çilek-Muz AromalıLatte-Macchiato Aromalı ve Vanilya Aromalı olmak üzere üç çeşidi vardır.

LR Figuactive Shakeler kilo kontrollü bir beslenmeye yönelik ilgili vitaminler, eser elementler ve mineraller içeren tam nitelikli bir öğündür. İlgili besin maddelerinin uzmanlarca diyete uyarlanması sonucu ortaya çıkan Figuactiv, uzun bir zaman dilimi için öğün takviyesi sağlama amacına yöneliktir.

LR Figuactive Shakeler diyet reçetesine uygun şekilde dengeli karbonhidrat, protein ve yağ içeriğine sahip öğün takviyesi toz içecek porsiyon başı yalnızca yaklaşık 233 kcal (tercih edilen tad yoğunluğuna göre değişir) ile kilo vermeye yardımcı olur. Üründe bulunan vitaminler, eser elementler ve mineraller katkı maddesi içermeden optimum besin takviyesini garantiler. Kaliteli hayvansal ve bitkisel proteinlerden oluşan bir kombinasyonla daha da iyi değerlere ulaşılır.

LR Figuactive Shakeler az miktarda laktoz içerir. Gluten ve katkı maddeleri içermez.

LR Figuactive Shakeler nasıl hazırlanır?

3 yemek kaşığı (28 g) tozu 250 ml az yağlı (%1,5 yağ) ve laktozsuz süt ile karıştırın. Karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz.

Kahvaltınızın veya öğle ve akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz. İçeriğindeki taze meyveler ve şeker içermeyen türler ile bu toz içecek özellikle hafifletilmiştir.

Gerekli tüm besin maddelerini içeren Figuactive shake veya Figuactive Çorba‘yı kişisel olarak hedeflediğiniz kiloya ulaşana kadar tüketmeye devam edebilirsiniz. Hatta istenen miktarda kilo verdikten sonra bile „kaçamak“ yaptıktan sonra öğünlerinizi Figuactive Shake veya Figuactive çorbayla doldurabilirsiniz.

LR Figuactive Shakeler yalnızca az kalorili bir diyetin parçası olarak kullanıldığında hedefinize destek olur. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Diğer gıdalar bu diyetin bir parçası olmalıdır. Kullanmadan önce çalkalayın.

Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin.

Diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya lütfen dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şekersiz çay tüketmeniz gereklidir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda Figuactive programından Fiber Boost3 ve Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız Figuactive shake veya Figuactive çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12  siparişi vermektedir.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 gün boyunca kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız şu ürünümüze bir göz atın: LR 28 Günlük Body Mission

İletişim Formu