Aloe Vera Box Acil Bakım Seti

Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti
Aloe Vera Box Acil Bakım Seti

Hepimiz günlük hayatımız içersinde büyük küçük yaranmalara ev kazalarına maruz kalırız.
Gelişim çağındaki çocuklarımızdada düşme çarpma kesik burkulma tarzındaki çeşitli şekillerde yaralanmaktadırlar.Güneşten yanmış tahriş olmuş cildin onarımında, ezilme burkulma ve zedelenmelerde,cilt kesikleri sivilce lekelerinde kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir set.
Hem biz büyükler hemde çocuklarımız için hepimizin evinde ilk yardım da uzman bu set mutlaka bulunmalı.
Setin  vadettikleri Aloe Veranın yoğun nemlendirme özelliğiyle yüz ve vucutta  özellikle kurumuş yıpranmış  ciltlerde yoğun nemlendirme,
Cildin elastikeyetini arttırma,tahriş olmuş ciltlerde  onarıcı yatıştırıcı serinletici özelliği sağlamak.
Set içersinde 3 ürün ve birde kullanım klavuzuyla alıcıya ulaşmakta..Setin her ürününde yüksek oranlarda Aloe Vera içeriği bulunmaktadır.
Ürünler ve içerikleri ve kullanım özelliklerine tek tek göz atalım.

 

ALOE VERA CONSANTRE KREM :her türlüacil durumlarda kullanılır,yaralar,yanıklar,kesikler,burkulmalar,şişmeler için önerilir.ödem dağıtma özelliği vardır,haftada 2 kez göz altı morlukları ve şişlikleri için yoğun kullanılır,ağda sonrası sakinleştiricidir.haftada bir kez yağlı ciltlerde maske olarakta kullanılır,gözenek sıkılaştırma ve göz çizgileri açma özelliği güçlüdür.

ALOEVERA ACİL YARDIM SPREYİ : consantre kremin sıvı halidir ve tüm özellikleri aynıdır,ekstra olarak,deniz ve havuz öncesi ayak ve ellerde koruyucu görev üstlenir,böcek sokmaları ,sinek ısırmaları,güneş yanıklarında şiddetle kullanılması tavsiye edilir.tonik görevi yapar ,saç diplerinde ve boya öncesi kullanılır (sarı boya hariç) kişi saçlarını sarıya boyatacaksa kesinlikle kullanılmaz renk değişimi yapar.

ALOE VERA PROPOLİSLİ KREM : çok kuru ciltlerde önerilir,haftada 2 kez gece kremi olarakta kullanılır,kalınlaşmış derilerde(dirsek ve diz kapağı),küçük et benlerinde,lokal deri dökülmelerinde,kaşıntılarda,kabuk bağlamış yaralarda,tırnak etlerinde,nasır ve pişiklerde,ayrıca el kremi olarakta kullanılmaya çok uygundur.

Aloe Vera ( Barbadensis Miller ) ; dış görünüş olarak kaktüse benzeyen, sarımsak ve soğan bitkilerinin aralarında bulunduğu zambakgiller familyasındandır. Anavatanı Kuzey Afrika olan bu bitki sıcak ve kuru iklimlerde yetişir.Doğa Aloe Vera’ya aylarca susuz olarak hayatta kalabilme özelliği vermiştir. Aloe Vera’nın yeşil kalın dış kabuğu; su ve besin maddelerini içeren yaprak özünü yani jel’i içinde saklar.Bu özün en önemli özelliği uzun süren kuraklık döneminde temel besin öğelerini saklaması ve bitkinin zarar görmesi durumunda kendisini tedavi etmesidir.
Aloe Vera (Barbadensis Miller) içerisinde 200’den fazla bilimsel olarak kanıtlanmış besleyici madde bulunmaktadır. Bu maddeler aminoasitler, enzimler, kalsiyum (kas ve sinirler için), potasyum(sıvı dengesini korur),magnezyum (sinirler için), demir (kan oluşumu için), çinko (serbest radikallere karşı koruma), manganez (kalojen üretimi), vitaminler ( A, B1, B2, B5, B6, C, E, Betakaroten ), tanin ve salisilik asit’tir. Aloe Vera bu özelliklerinden dolayı 5000 yıldır pek çok medeniyetler ve kültürler tarafından “ şifalı bitkilerin kraliçesi” olarak adlandırılmaktadır.
Aloe Vera özü, günümüzde kozmetik ve içecek ürünleri üreten firmalar için çok değerli bir hammadde özelliği taşımaktadır.

LR’ın en çok satan ve en sevilen ürünü Aloe Vera Box Set‘in pek çok kullanım alanı var. Setin içindeAloe Vera Acil Durum Spreyi, Aloe Vera Konsantre Jel, Aloe Vera Propolis Krem çıkıyor ve bu ürünler pek çok cilt rahatsızlığında kullanılabiliyor:

1- Yara, yanik, carpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis bu sirayla istenen ve ihtiyac duyulan sıklıkta kullanilir.

2- Kasinti, sinek isirmasi, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre yeterli, istenen sıklıkta kasintiyi gidermek icin kullanilir.

3- Nasirlarda, topuk catlaklarinda : Gece yatmadan once sprey, konsantre ve propolis sirasiyla nasirli yada catlak bulunan topuk bolgesine uygulanip sonra corap giyilerek yatilir.

4- Ucuklarda : Propolis krem ucuklu bolgeye sıkca surulur, ozellikle ucuk cikacagini hissettiginizde uygularsaniz cikmadan sondurebilirsiniz.

5- Hemoroid : Konsantre jel aluminyum folyoya sıkılır ve fitil seklinde rulo yapilip buzlukta dondurulur ve sonrs fitil olarak kullanilir.

6- Cilt lekeleri, sivilce izleri, gunes ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnizca geceleri bu sirayla surulup yatilir.

7- Ayak mantari, tirnak mantari : Microsilver ayak kremi oncesinde Sprey kullanilir.

8- Hafif egzamalarda : Propolis krem cok iyilestiricidir. Ozellikle eller su ve sabunla yada sogukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak cok etkilidir.

9- Sedef hastaligi : Sprey, konsantre ve propolisi bu sirayla kullanarak buyuk ilerleme kaydeden cok sayida insan var.

10- Pisiklerde: Propolis pisik kremi olarak kullanilabilir.

11- Yuz veya vucuttaki kilcal damarlar : Konsantreyi buzdolabinda sogutup uygulamak oldukca etkilidir.

12- El Kremi olarak: Propolis ozellikle asiri kuruluk problemi olan eller icin uygundur.

13- Sac dibi egzamalari: Microsilver sampuanla birlikte dus sonrasi sac diplerine sprey kullanmak da cok etkili ve rahatlaticidir.

İLETİŞİM FORMU